Forum Ira

Pełna wersja: Teledyski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie macie ulubione video do muzyki IRY? Podzielcie się tutaj Ninja

Pomocny jest tag:
Kod:
[video=youtube]link[/video]
Uśmiech

bardzo mi się podoba, umieszczenie zespołu wraz z perkusją w autobusie to moim zdaniem bardzo trafiony pomysł Oczko

Wszyscy znają, wszyscy lubią! Ninja
oooo teledyski to jest to co lubie ogladac i nad czym trace mase czasu przed kompem Duży uśmiech

taki wielki brat hehe
mnie się najbardziej podoba też "ona jest ze snu", uwielbiam tę kolorystykę, którą widać już na samym początku teledysku Uśmiech
http://www.youtube.com/watch?v=75MR3ozMW1g

Bardzo lubie teledysk do Ikara. Niby to tylko zespół grający w jakiejs ponurej sali, ale fajny ma klimat, taki mroczny troche. Bardzo fajne.
Myślę, że to Parę chwil, ale ja rzadko kiedy oglądam teledyski, bo z youtube mało korzystam, prędzej mąż, a w telewizji Ira jest bardzo rzadko puszczana.
W telewizji jeszcze nigdy nie widziałem IRY ^^ No ale to pewnie dlatego że tak naprawdę w stacjach muzycznych nie ma juz muzyki niestety. Ale tak poza tym, to bardzo mi sie podoba teledysk do "ona jest ze snu", ma fajny klimat, taki amerykański i kolorystyka rzeczywiście dobra. "Ikar" też daje rade. Ciekawy.
ira w tv leci tylko w trakcie tych programow z zyczeniami chyba i na jakims mtv classic, takto to nigdzie indziej na nia nie trafilem
Mi się nie zdarzyło jeszcze spotkać IRY w TV, a szkoda, bo mają niektóre video naprawdę fajne. Moim ulubieńcem jest "ona jest ze snu" oczywiście Duży uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie