Forum Ira

Pełna wersja: 16.03.2012 - Goleniów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
16.03.2012 Goleniów, klub Rampa
godzina 19:00
bilety 35 zł

http://www.koncert.pl/koncerty/Goleniow/...t-Goleniow
o lol nawet nie wiedzialem ze grali kolo mnie. ale siara :/ nie wiem w ogole skad oni ten Goleniow wytrzasneli, lepsza i wieksza publika mieliby na stowe w Szczecinie Duży uśmiech
też mnie właśnie zdziwił wybór Goleniowa a nie Szczecina, ale widać zaproponowali im tak korzystną ofertę Uśmiech
A ja myślę, że to bardzo fajnie iż panowie starają się docierać do swoich fanów również w mniejszych miejscowościach i dają im w ten sposób możliwość poznania ich na żywo a nie tylko z płyt Uśmiech
no moze fajnie, ale kurde mogli zagrac u mnie hehe. albo przynajmniej mogli sie rozreklamowac u mnie to pewnie bym nawet pojechal a tak klopsik Duży uśmiech
Jedni mówią że granie w takich małych miastach to chałtury... ale jak dla mnie to spoko rzecz, niech wszyscy maja okazje posłuchania swoich ulubieńców a nie tylko mieszkańcy większych miast. Jak przyjadą na jakieś Dni Koziej Wólki to przecież żaden wstyd a tylko radość dla ludzi.
noooo pewnie ze dobrze ze graja w malych miejscowosciach bo przeciez skoro graja to nie maja sie czego wstydzic. nawet mieszkancy wiosek maja prawo do dobrej zabawy Duży uśmiech
Ja byłam, ja! I jestem im bardzo wdzięczna, że do mnie przyszli, kiedy ja nie mogłam przyjść do nich, że tak powiem Duży uśmiech
Zazdroszczę! Ja już mocno tęsknię za ich koncertami i chciałabym się wybrać, ale wiecznie albo za daleko, albo data nie taka... Niezdecydowany
Przekierowanie