Forum Ira

Pełna wersja: Ulubiony utwór
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Który z dotychczas wydanych utworów IRY przypadł wam do gustu najbardziej? Pewnie będzie ciężko, ale postarajcie się wybrać jeden, jedyny Oczko
chyba "już nie szukam jej" z mojego u;lubionego albumu "tu i teraz". taki jest... no taki właśnie, ulubiony i najbliższy mi Uśmiech
I tutaj również "Londyn 08:15" z albumu pod tym samym tytułem Oczko
"kiedyś będziesz moja", "srebrne sny" i ogólnie praktycznie wszystko z pierwszej płyty Oczko z reszty też sporo lubianych kawałków dałoby się wymienić, ale jednak te najbardziej.
Piosenka. Taki prosty utwór a jednocześnie tyle w nim emocji, fajny przekaz i naprawdę podoba mi sie muzycznie. Poza tym jeszcze Zdobyć swiata szczyt i Sex Duży uśmiech Też bardzo dobre utwory, ten drugi niegrzeczny taki hehe.
Zdecydowanie "Sex" i "Podróż" z 1993, żadne inne nie dorastają im do pięt według mnie!
chyba Wyznanie ale w sumie nie wiem. po prostu przemawia do mnie ten tekst i jest adekwatny do tego co mnie otacza ale tak samo lubie sluchac mnostwa innych Duży uśmiech
zdecydowanie "adres w sercu", lata mijają a ja najchętniej wracam zawsze do tego utworu Uśmiech
"Żyję" z dziewiątki! Najukochańszy, zawsze był, jest i będzie... no chyba że nagrają coś lepszego ^^' Ale nie sądzę, musieli by się naprawdę postarać żeby nagrać coś co by wyprzedziło "Żyję" w moim rankingu. Zwłaszcza że do tej piosenki mam stosunek sentymentalny i dobrze mi sie kojarzy.
Ano, Żyję jest dobry, jeden z lepszych z ostatniego albumu. Nie przepadam za tymi nowymi piosenkami jak juz nieraz pewnie wspominałem, ale Żyje sie wyróżnia na ich tle zdecydowanie... ale za najlepszy to bym go nigdy nie wział xD
Stron: 1 2
Przekierowanie