Forum Ira

Pełna wersja: Ważne daty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Myślę, że choć można bez problemu znaleźć je na wikipedii czy na innych portalach to dobrze by było, gdyby daty urodzin wszystkich członków zespołu znalazły się tutaj jako zbiorczy spis.

Artur GADOWSKI 1 czerwca 1967
Piotr SUJKA 5 lutego 1969
Wojciech OWCZAREK 8 lipca 1969
Marcin BRACICHOWICZ 7 stycznia 1972
Pior KONCA 14 stycznia 1980
dzięki Ci wielkie, Pati, za te daty. super, że mamy to w jednym miejscu Uśmiech
oooo, hehe ale smiesznie dowiedziec sie ze sie urodzilo w tym samym dniu co Owczarek tylko pare lat pozniej Duży uśmiech
o, dopiero teraz zwróciłam uwagę, że Wojtek Owczarek ma urodziny wtedy kiedy ja mam imieniny Uśmiech
Cieszę się, że mój temat się przydał Uśmiech
Ja sie urodziłem 2 czerwca, tylko że Gadowski mnie wyprzedził o... "parę" lat ^^' Ale za to moja mama jest z lipca '69 tak jak niektórzy członkowie zespołu.
a ten Konca to strasznie mlody w porownaniu do reszty z tego co widze Duży uśmiech
no młodzieniaszek z niego Język

Ja tam akurat nie dzielę z nikim daty urodzin, ani dnia, ani miesiąca. Ani roku na szczęście xD Jakoś sie nie udało, ale nie odczuwam wstydu ani smutku z tego powodu, ani troche.
^^ No w tym samym roku co oni to też nie chcialbym się urodzić, byłbym wtedy taaaaki stary ^^'' A z drugiej strony wtedy mógłbym lepiej śledzić ich karierę.... sam nie wiem, niezdecydowany jestem Duży uśmiech
Ja jestem między Marcinem a Piotrem urodzona. I po waszych postach zaczynam czuć się staro!
Stron: 1 2
Przekierowanie