Forum Ira

Pełna wersja: Co dzisiaj ugotowałam/em?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na innym forum taki wątek cieszy się ogromnym powodzeniem, bo często stanowi inspirację dla innych. Osobiście gotować lubię, ale nigdy nie mam pomysłów na zrobienie czegoś nowego, więc z chęcią śledzę tego typu tematy.

U mnie dzisiaj był makaron wielozbożowy z brokułami i kawałkami kurczaka w sosie serowym.
Ojaaa, ze mnie to kucharz marny, mimo tego że jestem zmuszony do gotowania sobie, gdyż mieszkam w akademiku. xD Znaczy się, parówki to nie jest szczyt mojego talentu kulinarnego, ale tortu to bym zrobić nei umiał Duży uśmiech

Dzisiaj, kurczak z ryżem. Takie chińskie żarcie. Plus jajecznica.
pizza. ale ugotowal czy raczej upiekl ja kucharz z mojej ulubionej pizzerii Duży uśmiech ja to generalnie niespecjalnie pomoge w inspirowaniu bo ze mnie to dupa jest nie kucharza. makaron z keczupem albo dzemem, chleb z bulka i tym podobne wynalazki to jem najczesniej ale to nie nadaje siena obiad do normalnym ludzi hehe Duży uśmiech
Uoooo, no to ja nie będę zbyt często tu pojawiał bo sam nie gotuje, mieszkam w domciu to mi mama gotuje zupki i obiadki i jest mi dobrze ^^'''' Jesli pojde na studia to pewnie bede musiał sie nauczyć coś robić, bo jeść na miescie cały czas to nieopłacalne raczej. No i niezbyt zdrowe także.
Racja racja, bedziesz musial sie nauczyć... no chyba że szybko znajdziesz sobie dziewczynę która będzie ci gotować. Duży uśmiech To jest dobre rozwiązanie i sam żałuje że sobie jakiejś nie poderwałem żeby mi obiadki gotowała w akademiku xD Bo dziewczyny to lubią gotować, tylko niektóre nie chcą siedo tego przyznać Język
zawsze tez mozna komus krasc zarcie albo sepic od dziewczyn wlasnie bo zazwyczaj sie lituja nad biednym wyglodnialym chlopakiem ktoremu oficjalnie rodzice nie podsylaja zarcia z domu Duży uśmiech
Kurczak z ryżem, z kukurydzą w ilości ogromnej Duży uśmiech
Nie ja, ale mama, ale zrobiła świetny bigos <3
U mnie naleśniki z twarożkiem z aromatem pomarańczowym i tartą skórką pomarańczy Uśmiech
Babcia uraczyła mnie słoikami z domowym żarełkiem, więc tylko odgrzewam - fasolka po bretońsku Oczko
Stron: 1 2
Przekierowanie