Forum Ira
Teledyski - Wersja do druku

+- Forum Ira (http://www.forum-ira.pl)
+-- Dział: Kategoria (/forum-1.html)
+--- Dział: Zdjęcia / Video (/forum-5.html)
+--- Wątek: Teledyski (/thread-16.html)

Strony: 1 2

Teledyski - irracjonalna - 03-10-2012 06:16 PM

Jakie macie ulubione video do muzyki IRY? Podzielcie się tutaj Ninja

Pomocny jest tag:
Kod:
[video=youtube]link[/video]
Uśmiech

RE: Teledyski - Dyzel - 03-10-2012 07:34 PM

bardzo mi się podoba, umieszczenie zespołu wraz z perkusją w autobusie to moim zdaniem bardzo trafiony pomysł Oczko

RE: Teledyski - IREK - 03-15-2012 06:20 AM

Wszyscy znają, wszyscy lubią! Ninja

RE: Teledyski - Hamer - 03-29-2012 01:33 PM

oooo teledyski to jest to co lubie ogladac i nad czym trace mase czasu przed kompem Duży uśmiech

taki wielki brat hehe

RE: Teledyski - IRAnka - 03-29-2012 02:42 PM

mnie się najbardziej podoba też "ona jest ze snu", uwielbiam tę kolorystykę, którą widać już na samym początku teledysku Uśmiech

RE: Teledyski - Bystry - 03-29-2012 03:02 PM

http://www.youtube.com/watch?v=75MR3ozMW1g

Bardzo lubie teledysk do Ikara. Niby to tylko zespół grający w jakiejs ponurej sali, ale fajny ma klimat, taki mroczny troche. Bardzo fajne.

RE: Teledyski - Pati - 03-29-2012 10:11 PM

Myślę, że to Parę chwil, ale ja rzadko kiedy oglądam teledyski, bo z youtube mało korzystam, prędzej mąż, a w telewizji Ira jest bardzo rzadko puszczana.

RE: Teledyski - GrayGhost - 03-31-2012 12:31 AM

W telewizji jeszcze nigdy nie widziałem IRY ^^ No ale to pewnie dlatego że tak naprawdę w stacjach muzycznych nie ma juz muzyki niestety. Ale tak poza tym, to bardzo mi sie podoba teledysk do "ona jest ze snu", ma fajny klimat, taki amerykański i kolorystyka rzeczywiście dobra. "Ikar" też daje rade. Ciekawy.

RE: Teledyski - Hamer - 03-31-2012 06:15 PM

ira w tv leci tylko w trakcie tych programow z zyczeniami chyba i na jakims mtv classic, takto to nigdzie indziej na nia nie trafilem

RE: Teledyski - Kinia - 04-02-2012 03:06 PM

Mi się nie zdarzyło jeszcze spotkać IRY w TV, a szkoda, bo mają niektóre video naprawdę fajne. Moim ulubieńcem jest "ona jest ze snu" oczywiście Duży uśmiech