Forum Ira
Książki - ulubiony autor - Wersja do druku

+- Forum Ira (http://www.forum-ira.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-6.html)
+--- Dział: Hyde Park (/forum-9.html)
+--- Wątek: Książki - ulubiony autor (/thread-39.html)

Strony: 1 2

Książki - ulubiony autor - irracjonalna - 03-10-2012 07:02 PM

Po czyje książki sięgacie najchętniej? A może nie zwracacie uwagi na autora i liczy się dla was tylko gatunek? Polećcie kogoś może Uśmiech

RE: Książki - ulubiony autor - Dyzel - 03-10-2012 07:19 PM

ja chyba najbardziej lubię Stephena Kinga, ale sięgam ogólnie po kryminały, horrory i thrillery, niezależnie od autora daję szansę książce i często po prostu warto Uśmiech

RE: Książki - ulubiony autor - IREK - 03-11-2012 05:53 PM

Agatha Christie! Moja najlepsza, najdroższa memu sercu, najlepsze kryminały pisze jakie znał świat Oczko

RE: Książki - ulubiony autor - Kinia - 03-19-2012 01:13 PM

ja lubię Olgę Tokarczuk i Dorotę Terakowską Uśmiech ostatnio mało czytam, ale jakbym miała po coś sięgnąć, to pewnie coś od nich właśnie.

RE: Książki - ulubiony autor - Bystry - 03-26-2012 07:54 PM

Lema, Dicka.... moi ulubieni dwaj autorzy. A tak poza tym raczej nie zwracam uwagi na autora, z fantasy czytam książki jak leci. No ewentualnie jeszcze Prachett, za jego poczucie humoru i łeb do wymyślania dziwacznych światów.

RE: Książki - ulubiony autor - Hamer - 03-29-2012 01:02 PM

ja pozeram Koontza hehe, doslownie. Kinga tez lubie, to w koncu klasyk.

RE: Książki - ulubiony autor - IRAnka - 03-29-2012 03:41 PM

u mnie nie autor jest najważniejszy, raczej tematyka książek, która traktuje o podróżach. chociaż bardzo lubię wracać do reportaży Kapuścińskiego.

RE: Książki - ulubiony autor - Pati - 03-29-2012 10:29 PM

Kryminały Agaty Christie też bardzo lubię, ale większość już przeczytałam, a w bibliotece pusto...

RE: Książki - ulubiony autor - Bystry - 03-30-2012 07:53 PM

O, Agata christie też dobre ksiązki pisze. Może kryminały nie są moim ulubionym gatunkiem literackim, ale ta pani naprawdę potrafi przyciągnąć uwagę czytelnika i świetnie poprowadzić intrygę. Aczkolwiek nie czytałem jej zbyt dużo, więc koniecznie muszę coś wiecej jej poznać.

RE: Książki - ulubiony autor - GrayGhost - 03-31-2012 12:56 AM

Ja nie mam ulubionego pisarza, czytam cokolwiek co ma jakąś wartość bez patrzenia na autora. Nie wiem, jakoś nigdy nie przywiązywałem do tego uwagi. Może dlatego że nei czytam tak naprawdę dużo książek, bardziej manga mnie interesuje.