Forum Ira
Co dzisiaj ugotowałam/em? - Wersja do druku

+- Forum Ira (http://www.forum-ira.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-6.html)
+--- Dział: Hyde Park (/forum-9.html)
+--- Wątek: Co dzisiaj ugotowałam/em? (/thread-44.html)

Strony: 1 2

Co dzisiaj ugotowałam/em? - Pati - 03-29-2012 10:34 PM

Na innym forum taki wątek cieszy się ogromnym powodzeniem, bo często stanowi inspirację dla innych. Osobiście gotować lubię, ale nigdy nie mam pomysłów na zrobienie czegoś nowego, więc z chęcią śledzę tego typu tematy.

U mnie dzisiaj był makaron wielozbożowy z brokułami i kawałkami kurczaka w sosie serowym.

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - Bystry - 03-30-2012 07:49 PM

Ojaaa, ze mnie to kucharz marny, mimo tego że jestem zmuszony do gotowania sobie, gdyż mieszkam w akademiku. xD Znaczy się, parówki to nie jest szczyt mojego talentu kulinarnego, ale tortu to bym zrobić nei umiał Duży uśmiech

Dzisiaj, kurczak z ryżem. Takie chińskie żarcie. Plus jajecznica.

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - Hamer - 03-30-2012 10:40 PM

pizza. ale ugotowal czy raczej upiekl ja kucharz z mojej ulubionej pizzerii Duży uśmiech ja to generalnie niespecjalnie pomoge w inspirowaniu bo ze mnie to dupa jest nie kucharza. makaron z keczupem albo dzemem, chleb z bulka i tym podobne wynalazki to jem najczesniej ale to nie nadaje siena obiad do normalnym ludzi hehe Duży uśmiech

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - GrayGhost - 03-30-2012 11:09 PM

Uoooo, no to ja nie będę zbyt często tu pojawiał bo sam nie gotuje, mieszkam w domciu to mi mama gotuje zupki i obiadki i jest mi dobrze ^^'''' Jesli pojde na studia to pewnie bede musiał sie nauczyć coś robić, bo jeść na miescie cały czas to nieopłacalne raczej. No i niezbyt zdrowe także.

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - Bystry - 03-31-2012 03:13 PM

Racja racja, bedziesz musial sie nauczyć... no chyba że szybko znajdziesz sobie dziewczynę która będzie ci gotować. Duży uśmiech To jest dobre rozwiązanie i sam żałuje że sobie jakiejś nie poderwałem żeby mi obiadki gotowała w akademiku xD Bo dziewczyny to lubią gotować, tylko niektóre nie chcą siedo tego przyznać Język

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - Hamer - 03-31-2012 06:20 PM

zawsze tez mozna komus krasc zarcie albo sepic od dziewczyn wlasnie bo zazwyczaj sie lituja nad biednym wyglodnialym chlopakiem ktoremu oficjalnie rodzice nie podsylaja zarcia z domu Duży uśmiech

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - Kinia - 04-02-2012 03:05 PM

Kurczak z ryżem, z kukurydzą w ilości ogromnej Duży uśmiech

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - ubrana w codziennosc - 04-02-2012 04:07 PM

Nie ja, ale mama, ale zrobiła świetny bigos <3

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - irracjonalna - 04-02-2012 04:37 PM

U mnie naleśniki z twarożkiem z aromatem pomarańczowym i tartą skórką pomarańczy Uśmiech

RE: Co dzisiaj ugotowałam/em? - IREK - 04-02-2012 04:49 PM

Babcia uraczyła mnie słoikami z domowym żarełkiem, więc tylko odgrzewam - fasolka po bretońsku Oczko