Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Londyn 08:15
Hamer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Londyn 08:15
no ja wolalbym zeby grali troche ostrzej ale uwazam ze nowsze dokonania sa nadal na poziomie i nie mozna im jakos specjalnie duzo zarzucic. w kazdym razie z tych nowszych plyt to chyba to jest najlepsza plyta z ktorych najlepsze sa labirynt, troche wolniej i jeszcze jeden raz Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-30-2012 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GrayGhost Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Londyn 08:15
A mi się wlaśnie podoba, druga z moich ulubionych ich płyt, zaraz po "9". Wszystkie piosenki się tak gładko słucha z przyjemnością, bez męczenia się tak jak na pierwszych płytach. Jak dla mnie to mogą grać tak juz cały czas, wtedy bedę zadowolony ^^ Ballady rockowe są super i o ^^'

[color=#A9A9A9]You're thinking in Japanese ! If you must think
03-30-2012 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pati Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Londyn 08:15
Zgadzam się, że ballady rockowe są super, ale na każdej płycie przydałby się też ożywiacz w postaci jakiegoś bardziej energicznego kawałka, a tego w nowej Irze czasami mi brakuje. Podobają mi się ich płyty, oczywiście, ale brakuje mi czasem czegoś co mogłoby mnie całkowicie obudzić, wyciągnąć z ltargu.

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-31-2012 09:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bystry Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Londyn 08:15
Na starość bardziej im się chce grać pościelówy, to normalne u starych ludzi xD Tak przecież jak ostatnia płyta Paula McCartneya... jedna wielka pościelówa, aż się zasypia przy niej. IRZE jeszcze sie to nie przydarzylo i mam nadzieje że się nie przydarzy. Może na starość zupełną kopną coś energetycznego jak Stonesi?

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-31-2012 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hamer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Londyn 08:15
hehe no jednak ira a stonesi to troche dwa rozne kalibry wiec obawiam sie ze czegos takiego jak stonesi nie zrobia ale jakby utrzymali sie na takim poziomie jak teraz to i tak bedzie dobrze Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-31-2012 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arturro Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Londyn 08:15
Dobry album i tak jak niekotrzy z Was uwazam ze to ze jest 'lzejszy' od poprzednich to bardziej plus niz minus. mnie podoba sie taka wlasnie IRA

Życie jest za krótkie na meble gabinetowe, a za długie na rejsy turystyczne. A więc cza zacząć żyć.
04-02-2012 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dacon15 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Londyn 08:15
Mnie również, takie balladki Uśmiech Na wyciszenie i relaks. Ale również w słowach płynie obraz życia oraz przesłanie...

_____________________
http://catchemotion.pl
04-10-2015 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych