Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze wspomnienia z koncertów
IRAnka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Wasze wspomnienia z koncertów
na pewno każdy z nas ma jakieś wspomnienia, momenty i chwile z koncertów IRY, które zapadły mu głęboko w serce. podziel się nimi z nami, może okaże się, że mamy podobne Uśmiech

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-12-2012 09:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IREK Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
To, co mogę powiedzieć o koncertach IRY to to, że są bardzo... Ciepłe. Nie jest to taka rockowa nawalanka i skakanie pod sceną bandy ludzi w glanach z ćwiekami na łapach, tylko taka spokojniejsza przyjemność - wiadomo, też można poskakać na niektórych kawałkach, ale bez robienia pogo Duży uśmiech No i jest sporo starszych osób na tych koncertach (starszych ode mnie, nie starych ogólnie), co daje niesamowitą atmosferę.

No i jakoś kończy się dzień a wciąż są, lepiej jednak jak czekają na mnie.
03-15-2012 06:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyzel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
Ja jak dotąd byłem tylko na jednym koncercie i muszę potwierdzić słowa Irka - niesamowity ciepły klimat, mimo że na dworze mróz Uśmiech

[align=center][color=#32CD32][size=medium][font=Trebuchet MS]pewności jakby mniej, że warto żyć dla kogoś
że świat jest taki piękny i naprawdę mój
03-19-2012 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kinia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
strasznie wam zazdroszczę, ja jeszcze nie byłam na ich koncercie, raz grali w pobliżu to akurat nie miałam kasy Niezdecydowany

Byłem w wielu krajach, ale to co tu jest - stolarka aluminiowa łódź, to jest to co czeka mnie... nie dzis nie jutro, a teraz.
03-19-2012 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bystry Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
Szczególnych jakiś wspomnień nie mam z koncertów, nic specjalnego sie nie wydarzyło nigdy Duży uśmiech Ale zawsze była dobra zabawa, fajna atmosfera i same hiciory, tak więc zawsze chetnie chodzę na kolejne ich występy.

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-26-2012 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pati Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
Na początku marca byłam w Krakowie na koncercie IRY i jestem nim zachwycona. Usłyszałam na żywo w końcu "Jestem obcy" i "Znamię", którego Artur nie lubi. Było niesamowicie emocjonalnie i rodzinnie, setlista była wspaniała, fragmenty śpiewane wyłącznie przez publiczność to był miód na moje uszy, a nastrój pokoncertowy utrzymywał się u mnie jeszcze przez kolejne dni.
Choć muszę przyznać, że było na sali parę osób, które chyba przesadziły z ilością piwa, a na dodatek odbyła się jakaś bójka, na szczęście szybko zakończona przez ochronę. Mówiąc krótko - magia! Jak zresztą na każdym ich koncercie Uśmiech

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-27-2012 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IRAnka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
w Kwadracie ponoć często trafiają się osoby, które przesadzają z ilością piwa... nie wiem z czego to wynika, ale za każdym razem jak jestem tam na jakimś koncercie, czy to IRY, czy kogoś innego to zawsze, ale to zawsze coś się dzieje z powodu nawalonych osób :/ ale najważniejsze to starać się nie zwracać uwagi na takie nieprzyjemne drobiazgi i cieszyć się tą miagiczną atmosferą Uśmiech

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-28-2012 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hamer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
moje najwieksze wspomnienie z koncertow Iry to to ze dostalem kiedys w pogo pod scena po ryju z lokcia hehe i potem chodzilem z limem przez tydzien Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-29-2012 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IRAnka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
bardzo ciekawe wspomnienie, nie ma co! aż dziw, że jeszcze nadal lubisz IRĘ i chodzisz na ich koncerty Język

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-29-2012 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bystry Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Wasze wspomnienia z koncertów
No akurat dostanie z łokcia przy pogo to żaden wyczyn, raczej normalka Język Mój kumpel traktował to jako powód do dumy i jak sam dostał to zrobił sobie zdjecie i potem takiego zakrwawionego siebie trzymał potem na głownym zdjeciu na naszej klasie Duży uśmiech

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-29-2012 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych