Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasza pierwsza styczność z IRĄ
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Reputacja: 0
Wasza pierwsza styczność z IRĄ
Kiedy i jaka to była piosenka? Jakie było wasze pierwsze wrażenie o zespole? Polubiliście ich od razu?

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
03-10-2012 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyzel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
RE: Wasza pierwsza styczność z IRĄ
pierwsze to, wiadomo... "ona jest ze snu" w jakimś programie radiowym Oczko ale wpadło mi w ucho od razu i jakoś zainteresowałem się tym na tyle, żeby sobie "obczaić" coś od nich więcej.

[align=center][color=#32CD32][size=medium][font=Trebuchet MS]pewności jakby mniej, że warto żyć dla kogoś
że świat jest taki piękny i naprawdę mój
03-10-2012 07:30 PM
IREK Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
No trudno nie przyznać, że u mnie też to było "Ona jest ze snu" w radiu Uśmiech W sumie dopiero przy którymś przesłuchaniu zastanowiło mnie kto to gra i czy mają tego więcej Oczko

No i jakoś kończy się dzień a wciąż są, lepiej jednak jak czekają na mnie.
03-11-2012 05:58 PM
Kinia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
a mi "kiedyś będziesz moja" puścił mój tato, kiedy opowiadał mi, jak poderwał mamę Duży uśmiech

Byłem w wielu krajach, ale to co tu jest - stolarka aluminiowa łódź, to jest to co czeka mnie... nie dzis nie jutro, a teraz.
03-19-2012 01:41 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
A u mnie to było Zdobyć świata szczyt, które bardzo lubiłem jeszcze będąc bardzo młodym chłopcem xD Ale tylko to ich znałem i dużo czasu mineło zanim sie za reszte ich dyskografii zabrałem. Ot któregoś dnia mi się przypomnieli, zacząłem słuchać ich piosenek i sie spodobało.

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-26-2012 06:55 PM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
A w moim przypadku to była ich debiutancka płyta (to znaczy kaseta, bo płyt wtedy nie było, co najwyżej winyle). Kumpel jakimś cudem ją zdobył i potem robiła szał na prywatkach, bo w końcu można było posłuchać czegoś nowego a na dodatek w całkiem niezłej jakości a nie zgrywane z 50 kopii po raz piętnasty Uśmiech Spodobało mi się, nie jakoś wybitnie, ale spodobało. A potem pojawiła się trzecia płyta, którą dostałam od mojego ówczesnego chłopaka i w której się zakochałam i jakoś to poszło i trwa już tyle lat co ma zespół właściwie.

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-27-2012 04:35 PM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
Nadzieja byla pierwsza, na pewno. ojciec czasem jak to slyszal w radio czy cos to podglasnial i spiewal czy raczej falszowal na caly glos. oczywiscie wtedy uwazalem ze to obciach i zenada a potem gdzies w liceum jedna z moich dziewczyn byla wielka fanka tego zespolu i na naszych spotkaniach u niej zawsze cos tej Iry puszczala. znajomosc z dziewczyna nie przetrwala czasu a z Ira trwa i trwa i trwa hehe Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-29-2012 01:28 PM
IRAnka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
ja też poznałam IRĘ w liceum. na którejś z domowych posiadówek ktoś zapuścił jakieś radio, w którym akurat leciała audycja ze starymi polskimi przebojami i cała audycja była akurat poświęcona IRZE. posłuchałam, spodobało mi się, zainteresowałam się i wsiąkłam.

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-29-2012 02:49 PM
GrayGhost Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Mi podsunęli koledzy w szkole. W mojej byłej klasie sporo osób sluchało IRY i w końcu jakoś i ja sie zaraziłem. Może zaraziłem się to złe słowo, bo zarazić si eto mozna jakąs chorobą, czyms nieprzyjemnym, a IRA jest jak najbardziej przyjemna ^^

[color=#A9A9A9]You're thinking in Japanese ! If you must think
03-31-2012 12:07 AM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Widzę, że szkoła jednak zwycięża w rankingu Uśmiech

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-31-2012 09:35 AM