Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się!
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Reputacja: 0
Przywitaj się!
A tu miejsce na powiedzenie "cześć" reszcie odwiedzających to forum Uśmiech I może parę słów o sobie?

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
03-10-2012 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyzel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
RE: Przywitaj się!
okej, no to... cześć Uśmiech jestem Dyzel, ale na imię mi Damian Uśmiech mam 22 lata, studiuję sobie na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i w zamierzeniu mam być magistrem inżynierem, czyli móc g* robić i nieźle żyć Oczko a jak wyjdzie to zobaczymy. na razie mam za sobą 5 semestrów i inżynier już za pasem właściwie ^^
w wolnych chwilach lubię sobie poeksperymentować w kuchni (ale koniecznie ktoś musi po mnie posprzątać Duży uśmiech) i poskakać na koncertach mniej lub bardziej rockowych Oczko

[align=center][color=#32CD32][size=medium][font=Trebuchet MS]pewności jakby mniej, że warto żyć dla kogoś
że świat jest taki piękny i naprawdę mój
03-10-2012 07:16 PM
IREK Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Ireneusz, lat 26, inżynier-informatyk, pracuję w zawodzie Uśmiech Poza pracą chodzę na basen, jeżdżę na rowerze i gram na gitarze elektrycznej Oczko

No i jakoś kończy się dzień a wciąż są, lepiej jednak jak czekają na mnie.
03-11-2012 05:52 PM
Kinia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
przywitowuję się Duży uśmiech jestem kinga, ale znajomi i rodzice wołają mi "kinia", tak się już utarło. chodzę do liceum w Gdyni i słucham IRY odkąd pamiętamUśmiech

Byłem w wielu krajach, ale to co tu jest - stolarka aluminiowa łódź, to jest to co czeka mnie... nie dzis nie jutro, a teraz.
03-19-2012 01:10 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
Witam, jestem Bartek. Studiuję prawoznawstwo na drugim roku i jestem z Warszawy. Pozdrawiam wszystkich fanó IRY Duży uśmiech

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-26-2012 07:55 PM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Pati, czyli Patrycja, lat (tylko mnie nie zaszczujcie) 37, mieszkam i pracuję w Krakowie choć pochodzę z Zielonej Góry. Mam męża, syna, który jest niewiele młodszy od was, pracuję w jednej z krakowskich aptek i poza pracą jestem zazwyczaj zbyt zmęczona, żeby robić cokolwiek poza słuchaniem muzyki, czytaniem książek i czasopism i oglądaniem telewizji. Za to w wolne weekendy wyjeżdżam z mężem za miasto pooddychać świeższym powietrzem na łonie natury lub pozwiedzać okoliczne zabytki.

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-27-2012 04:48 PM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
siema! z tej strony Hubert, lat 24, mieszkam w Szczecinie studiuje na polibudzie elektronike, pracuje na pol etatu w jednej z firm telekomunikacyjnych i udaję że mnie to interesuje a tak naprawde cala kase przepieprzam na piwo, dziewczyny i koncerty Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-29-2012 12:46 PM
IRAnka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
Ela, lat 28. mieszkam w Olsztynie, pochodzę spod Zielonej Góry, pracuję na poczcie i jakoś tak sobie wiodę spokojnie swoje życie Uśmiech

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-29-2012 04:07 PM
GrayGhost Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Witam wszystkich, jestem Damian w tym roku zacząłem liceum i bardzo lubię IRĘ co może być zaskakujące prawda? ^^' Pozdrawaim wszystkim i owocnego postowania.

[color=#A9A9A9]You're thinking in Japanese ! If you must think
03-31-2012 12:55 AM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
siema, siema, dzień dobry wszystkim hehe Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-31-2012 06:34 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych