Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zainteresowania...
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Reputacja: 0
Nasze zainteresowania...
...czyli co robimy w wolnym czasie, oprócz słuchania muzyki? Może ktoś ma jakąś ciekawą pasję którą chciałby się pochwalić? Uśmiech

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
03-10-2012 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyzel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
RE: Nasze zainteresowania...
ja lubię... gotować. po prostu jak mam wolną chwilę to najchętniej stoję w kuchni. eksperymentuję z różnymi kuchniami, modyfikuję przepisy, wymyślam jakieś nowe aranżacje starych dań, ogólnie wszystko, żeby nie było nudy na talerzu Uśmiech

[align=center][color=#32CD32][size=medium][font=Trebuchet MS]pewności jakby mniej, że warto żyć dla kogoś
że świat jest taki piękny i naprawdę mój
03-10-2012 07:23 PM
IREK Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Jeżdżę na rowerze, pływam, gram na elektryku Uśmiech To mi zajmuje wszystkie wolne chwile poza pracą Oczko

No i jakoś kończy się dzień a wciąż są, lepiej jednak jak czekają na mnie.
03-11-2012 05:56 PM
Kinia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
oglądam komedie, słucham muzyki, podróżuję po Polsce; w sumie nie robię nic szczególnego, ale i tak cieszę się zyciem Uśmiech

Byłem w wielu krajach, ale to co tu jest - stolarka aluminiowa łódź, to jest to co czeka mnie... nie dzis nie jutro, a teraz.
03-19-2012 01:37 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
Ja interesuje sie sportem przede wszystkim, lubie grać w kosza, trenuje nawet. Jestem w reprezentacji mojej uczelni juzod dwóch lat i całkeim dobrze nam idzie. Poza tym lubie jeszcze jezdzić na rowerze, ale też i czasem na komputerze pograć w coś Duży uśmiech No i muzyka jest moim hobby oczywiscie, z empetrójka sie nie rozstaję.

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-26-2012 07:48 PM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Lubię czytać książki i magazyny, czasem w zimie coś tam sobie na drutach robię, a w wolne dni jeżdżę z mężem i zwiedzam okolice. Można to chyba wszystko uznać za zainteresowania?

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-27-2012 04:57 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
A co robisz na drutach? Czapki, szaliki? Ciepłe sweterki? Mohery? Duży uśmiech Moja babcia sporo na drutach robi i pełno u nas sie włóczki wala po domu Duży uśmiech

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-28-2012 11:40 PM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
studiowanie to w gruncie rzeczy moje hobby hehe bo troche je sobie przedluzylem. a poza tym trenuje karate, czasem lubie sie spocic na silce ale tylko wtedy jak mam jakas dziewczyne bo inaczej nie chce mi sie o siebie dbac. poza tym lubie piwo, tanie wino i picie tego z moimi znajomymi. no i muzyka oczywiscie, bez niej bylbym na pewno innym czlowiekiem Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-29-2012 12:48 PM
IRAnka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
ja chyba klasycznie - oglądam filmy, czytam książki, wychodzę ze znajomymi, a czasem robię szablony na blogi Duży uśmiech

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-29-2012 03:51 PM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Bystry, przede wszystkim swetry, ponieważ lubię je robić i mam na nie sporo pomysłów a dzięki temu jestem zawsze fajnie ubrana. A oprócz tego czapki, bo zarówno mój mąż jak i moje dziecko notorycznie gubią czapki, więc taniej jest zrobić im je na drutach niż kupować średnio dwie czapki w miesiącu. A moherowych beretów jeszcze nigdy nie robiłam, jakoś nikt w otoczeniu ich nie potrzebuje Uśmiech

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-29-2012 10:25 PM przez Pati.)
03-29-2012 10:25 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych