Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony film
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Reputacja: 0
Ulubiony film
Domyślam się, że każdy z nas ogląda czasem filmy, więc chętnie dowiem się, jakie lubicie najbardziej Ninja
Mile widziane trailery, recenzje, ocena w skali 1-10... Wiecie Oczko

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012 06:53 PM przez irracjonalna.)
03-10-2012 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyzel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
RE: Ulubiony film
Lśnienie! Genialny film na podstawie genialnej książki, no i genialna rola Jacka Nicholsona - nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli, pasuje jak ulał ze swoją lekko "świrniętą" mimiką. Niesamowity klimat filmu (książki też Oczko). ode mnie 10/10 i mógłbym to oglądać dużo, dużo razy jeszcze Uśmiech

[align=center][color=#32CD32][size=medium][font=Trebuchet MS]pewności jakby mniej, że warto żyć dla kogoś
że świat jest taki piękny i naprawdę mój
03-10-2012 07:22 PM
IREK Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Mnie się bardzo podobają filmy akcji, ale nie jakieś beznadziejne łupanki, tylko takie typu Eagle Eye czy Red. Musi się dziać, ale z sensem! Oczko

No i jakoś kończy się dzień a wciąż są, lepiej jednak jak czekają na mnie.
03-11-2012 05:55 PM
Kinia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
ja lubię komedie, oglądam filmy głównie po to żeby się pośmiać. "Eurotrip" albo "Chłopaki nie płaczą" to chyba ulubiony Uśmiech

Byłem w wielu krajach, ale to co tu jest - stolarka aluminiowa łódź, to jest to co czeka mnie... nie dzis nie jutro, a teraz.
03-19-2012 01:36 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
Ja lubie science fiction. Startrek najbardziej mi siepodoba, bardzo lubie oglądać filmy i serial... moje ulubione uniwersum. Ale historyczne czasy też lubię w sumie.... a ja wiele filmów lubie Duży uśmiech

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-26-2012 07:49 PM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Lubię proste filmy, odprężające i niewymagające, przy których mogę odpocząć po całym dniu pracy. Zagraniczne komedie romantyczne chyba najbardziej przypadły mi do gustu, chociaż te polskie też nie są takie złe. Szkoda tylko, że ich muzyka jest już trochę kiepska w porównaniu z tym co słucham.

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-27-2012 05:02 PM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
ja najbardziej lubie wojenne filmy. ostatnio ogladalem Heartlocker i dalem mu mocne 8. a ulubionego raczej nie mam, nie ma zadnego takiego do ktorego chcialbym jakos specjalnie wrocic.

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-29-2012 12:52 PM
IRAnka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
"wszystko jest iluminacją" to mój ulubiony film. fascynuje mnie ta podróż, fascynuje mnie zderzenie dwóch kultur i odkrywanie swojej przeszłości, jak i samego siebie. i to chyba pierwszy raz kiedy film jest lepszy niż książka.

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-29-2012 03:47 PM
ubrana w codziennosc Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
"Ojciec Chrzestny", szczególnie pierwsza część, ale i kolejne również. No i "Pulp Fiction" też Uśmiech

Czas się rozebrać... ze swoich marzeń Korepetycje, pragnień dążeń. Czas zderzyć się Noclegi z prawdziwą rzeczywistością.
04-02-2012 04:23 PM
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Ja wczoraj z chłopakiem "Requiem dla snu" po raz kolejny. Bardzo lubimy go oboje i myślę że powinien być obowiązkową lekturą szkolną w gimnazjum.

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
04-02-2012 04:36 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych