Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seriale
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Reputacja: 0
seriale
Czy oglądacie seriale? Jeśli nie, to dlaczego, jeśli tak, to jakie? I czy oglądacie w telewizji, czy w internecie? Jak jest lepiej? Uśmiech

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
03-10-2012 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyzel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
RE: seriale
ja w ogóle nie oglądam telewizji, a jakbym miał czekać tydzień na jakiś odcinek serialu w telewizji i jeszcze podporządkowywać pod to swój plan dnia, tobym chyba nie dał rady Duży uśmiech oglądanie w internecie jest okej, bo oglądasz wtedy kiedy masz czas i ochotę i możesz sobie obejrzeć nawet 5 odcinków pod rząd bez problemu Uśmiech

oglądam Dextera, CSI: Miami i CSI: New York, a zastanawiam się jeszcze nad Dr. House'm. Ktoś poleca, ktoś odradza? Oczko

[align=center][color=#32CD32][size=medium][font=Trebuchet MS]pewności jakby mniej, że warto żyć dla kogoś
że świat jest taki piękny i naprawdę mój
03-10-2012 07:20 PM
IREK Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Oglądam Dr. House, teraz już bardziej z przyzwyczajenia, szał był przez pierwsze 3-4 sezony, ale później za mało zaczęło się robić fajnych zagadek a za dużo wątków miłosnych głównych bohaterów. Oprócz tego z racji swego zawodu uwielbiam IT Crowd, niestety nie produkują już tego Oczko

No i jakoś kończy się dzień a wciąż są, lepiej jednak jak czekają na mnie.
03-11-2012 05:54 PM
Kinia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
ja mogę Dr.House polecić z czystym sumieniem, ale tak do 6 sezonu. później już nie bardzo ;/ ale co kto lubi. jeszcze oglądam "teorię wielkiego wybuchu", czy też "teorię wielkiego podrywu" jak to ktoś idiotycznie przetłumaczył ;/

Byłem w wielu krajach, ale to co tu jest - stolarka aluminiowa łódź, to jest to co czeka mnie... nie dzis nie jutro, a teraz.
03-19-2012 01:35 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
Housa nie lubie, nudzi mnie. Za to lubie Spartacusa i Grę o tron. Takie właśnie klimaty.
Ale ulubionym serialem moim jest Star Trek, zwłaszcza ten stary... to mnie najbardziej kręci. No a poza tym Klan oczywiście i moda na sukces xD

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-26-2012 07:50 PM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Najczęściej oglądam produkcje TVNu, "Na Wspólnej", "Prawo Agaty", "Przepis na życie" itp, ale oglądam to raczej z przyzwyczajenia lub nudów.

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-27-2012 05:05 PM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
a ja nie ogladam seriali bo nie mam tv u siebie a zeby dopchac sie do tv akademikowego to trzeba chyba koczowac w sali telewizyjnej od 8 rano Duży uśmiech a z neta nic nie sciagam, jakos mnie to nie kreci chyba Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-29-2012 12:50 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
Hahahaha, też mamy salę telewizyjnau siebie ale nikt z niej nie korzysta. xD Nie macie internetu w akademcu czy co? Bo ja pamietam kolejki do telewizora z czasów jak jeszcze neta nie było.

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-29-2012 03:42 PM
IRAnka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
nie oglądam seriali, bo jestem leniwa. wolę za jednym zamachem mieć całą fabułę rozstrzygniętą, a nie czekać przez kilkanaście odcinków na rozwiązanie interesującego mnie wątku Uśmiech

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-29-2012 03:45 PM
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Nie wiem jak teraz, Bystry, ale za moich czasów w akademikowej sali telewizyjnej nie oglądało się telewizji tylko robiło imprezy. Może teraz też tak jest? Uśmiech

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-29-2012 10:27 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych