Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat o wszystkim i o niczym
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Reputacja: 0
Temat o wszystkim i o niczym
Kochani, a co wy na to, żebyśmy mieli też tutaj swój temat, gdzie będziemy mogli się podzielić z pozostałymi tym co nas danego dnia spotkało, nad czym rozmyślamy, co nas martwi lub raduje? Na innym forum, na którym też się udzielam istnieje coś takiego i cieszy się ogromną popularnością Uśmiech

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-29-2012 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
RE: Temat o wszystkim i o niczym
Takie tematy zwykle są oblegany jeśli tylko znajdą sie chetni to dzielenia się przypadkowymi myślami Duży uśmiech Ja jestem za.

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-30-2012 07:46 PM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
no ja jestem za jnak najbardzie. bede mogl sobie tu popitolic o glupotach o ktorych nie chce sie sluchac moim znajomym.
teraz wam mobge na przyklad powiedziec ze wku*wia mnie moj jeden wykladowca na uczelni. bo musze do jutra dostarczyc indeks do dziekanatu, bylem u tego buca w czwartek, odpowiadalem ustnie i dobrze odpowiedzialem na wszystko a ten sobie wymyslil ze jednak mnie dopyta i ze mam przyjsc w sobote. mowie mu ze do soboty musze sie rozliczyc a on ze jak oddam w poniedzialek indeks to mnie nie zjedza i zebym nie histeryzowal a juz raz tak zrobilem i mialem potem tylko pod gore przez nastepny miesiac niemal. glupia jest ta polibuda jak nie wiem :/

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-30-2012 10:43 PM
Hamer Offline
Użytkownik

o matko, o nauczycielach to ja bym mogl godzinami gadac i narzekac na nich. nie wiem na uczelniach to jednak jest wiecej ogarnietych ludzi a w szkolach to po prostu trafiaja sie wszyscy jak leci, od frustratow, masochistow, sadystow, histerykow po po prostu nieogarnietych ludzi ktorzy chyba sobie dyplom kupili O matko a przynajmniej ja mialem chyba takiego pecha do szkol, bo chcialbym wierzyc ze gdzie indziej jest normalniej Duży uśmiech

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-30-2012 10:51 PM
GrayGhost Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
U mnie tak samo jest, tylko się wyżywają. Ale ja tam nie przejmuję się, mam swój kąt w ostatniej ławce i tam mnie nie sięga głupota kadry ^^

[color=#A9A9A9]You're thinking in Japanese ! If you must think
03-30-2012 10:57 PM
Bystry Offline
Użytkownik

Liczba postów: 61
Czy to studia, czy szkoła zawsze sie trafią jakies pojebańce co tylko chcą ci dokuczyć ,utrudnić itd... nic na to nie poradzisz. A jak sie stawiasz to jeszcze gorzej cie traktują.

Graaaaaaaaaaaaaaaad!!!1 Dawno juz nie padał Duży uśmiech

[align=right][color=#483D8B]Trochę wolniej po czarter jachtów na bałtyku co gonić tak,
w imię czego tracić głowę?
Trochę wolniej życie ma swój smak,
noga z gazu,
03-31-2012 03:11 PM
Hamer Offline
Użytkownik

no w koncu dal mi ten stary dziadyga wpis i nawet zdazylem w ostatniej chwili oddac do dziekanatu indeks chociaz zrobila mi babka troche awanture. no ale mam juz wszystko, sesje mam z glowy i problemy z glowy tez do czerwca.

u mnie leje dzis i wieje i jest obrzydliwie zimno, a ostatnio było już tak fajnie ciepło...

03-31-2012 06:26 PM
Kinia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Pogoda iście kwietniowa, nie ma co Niezdecydowany

Byłem w wielu krajach, ale to co tu jest - stolarka aluminiowa łódź, to jest to co czeka mnie... nie dzis nie jutro, a teraz.
04-02-2012 03:06 PM
ubrana w codziennosc Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Spamialnia! Hurra!
Co tam? Uśmiech Ja własnie wróciłam ze szkoły po 9 lekcjach i jestem wywalona z kapci Niezdecydowany

Czas się rozebrać... ze swoich marzeń Korepetycje, pragnień dążeń. Czas zderzyć się Noclegi z prawdziwą rzeczywistością.
04-02-2012 04:08 PM
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
A mnie głowa dzisiaj od rana jakoś boli, nic fajnego Smutny

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
04-02-2012 04:34 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych