Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogień
irracjonalna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Reputacja: 0
Ogień
Siódmy studyjny album w dorobku rockowego zespołu IRA. Sesja nagraniowa odbyła się po raz pierwszy w "K&K Studio Professional" w rodzinnym Radomiu. Prace nad albumem trwały od sierpnia 2003 do lutego 2004 roku. Zespół na krążek postanowił wybrał dwanaście premierowych kompozycji. W wybieraniu kompozycji na krążek udział mieli również fani grupy.

"Intro" (IRA) – 1:05
"Teraz" (P.Sujka – W.Byrski / M.Musialski) – 4:02
"Ogień" (M.Musialski – W.Byrski) – 3:52
"Kontrakt" (P.Sujka – W.Byrski) – 3:26
"Ikar" (M.Musialski – W.Byrski) – 3:29
"Nie ma niepotrzebnych" (M.Musialski – W.Byrski / M.Musialski) – 4:11
"Walcz" (M.Musialski – W.Byrski) – 3:31
"Parę chwil" (W.Owczarek / S.Piekarek / P.Sujka – W.Byrski) – 3:12
"Venus" (R.van Leeuwen) – 2:57
"Uwierz" (P.Sujka / M.Musialski – P.Sujka / W.Byrski) – 2:57
"Ty to się masz" (P.Sujka / S.Piekarek – W.Byrski) – 4:01
"Pierwszy błąd" (P.Sujka / S.Piekarek – W.Byrski) – 3:52

[color=#800000][size=small][font=Tahoma]będę udawać dziś torby ekologiczne, że samotność wolnością jest j
03-10-2012 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pati Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
RE: Ogień
Nigdy nie wiedziałam, że w wyborze utworów na płytę mieli swój udział także fani. Ciekawe jak to dokładnie wyglądało? Może była jakaś sonda na ich stronie internetowej? W każdym razie to jedna z moich ulubionych płyt, nie ta najbardziej ulubiona, ale jedna z najlepszych. Zawsze potrafi podnieść mnie do pionu jak przypadkiem popadam w jakieś dziwne stany, nawet mąż już wie, że w takich chwilach nie ma co mi zawracać głowy pytaniami w stylu "Co ci jest, kochanie? Wszystko w porządku" tylko pozwolić w spokoju przesłuchać tej płyty. A "Walcz" to bardzo dobry motywator.

Jeśli szukasz materace koło warszawa, znajdziesz gdzieś na pewno,
Trochę szczęścia Projektowanie logo, swoje małe niebo
03-27-2012 03:42 PM
IRAnka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
mam ambiwalentny stosunek do tej płyty, z jednej strony nie ma w niej nic drażniącego jak na najnowszych krążkach, nie ma żadnych słabych piosenek, ale z drugiej strony "ikar", "ogień" i "wenus" to trochę za mało, żeby nazwać tę płytę bardzo dobrą. nie wiem, chyba muszę mieć do niej nastrój Uśmiech

Niech będzie tak karton gc1, jak tego chcesz, zabierz swój płaszcz i adres w sercu domy energooszczędne projekty skreśl!
03-28-2012 06:52 PM
Hamer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 73
no ja wlasnie tez jakos malo tej plyty slucham, chociaz venus bardzo lubie i ogien jest spoko no i oczywiscie pare chwil. ale ogolnie plyta jest ok, bez rewelacji ale ok.

na pozór wszystko gra Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice , ja cały czas monety złote, uśmiecham się
03-30-2012 09:51 PM
GrayGhost Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Ja lbuię, bardzo dobra płyta. Fajnie grają i dużo dobrych melodii jest. No i praktycznie wszystkie piosenki mi się podobają... nie potrafilbym wybrać jednej którą mógłbym wyrzucić z płyty... szkoda by mi było każdej ^^

[color=#A9A9A9]You're thinking in Japanese ! If you must think
03-31-2012 12:58 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

wypożyczalnia samochodów sosnowiec

montaż regałów magazynowych